Dla kogo?

Nasza oferta jest skierowana do szerokiego grona osób. Kierujemy ją zwłaszcza do osób zmagających się z długotrwałymi i ciężkimi zaburzeniami psychicznymi takimi jak depresja, choroba afektywna dwubiegunowa czy epizody psychotyczne, mających za sobą hospitalizacje psychiatryczne. Przyjmujemy także osoby, które doświadczają kryzysu emocjonalnego, potrzebują pomocy specjalisty w uporaniu się z trudnościami negatywnie wpływającymi na zdrowie psychiczne i chciałyby nauczyć się sposobów radzenia sobie z życiowymi wyzwaniami. Zapraszamy też osoby chcące rozwinąć umiejętności komunikacji, asertywności, poprawić relacje z innymi osobami. Pomagamy w budowaniu poczucia własnej wartości, radzeniu sobie ze stresem i oswajaniu lęków.

Chcemy by nasze działania były zawsze blisko was. Zapraszamy do zgłaszania się mieszkańców miasta Poznania, a w szczególności dzielnicy Stare Miasto.

Oprócz pracy w siedzibie Centrum na ul. Tymienieckiego, działamy również w środowisku. To znaczy, że w uzasadnionych przypadkach mamy możliwość przyjazdu do pacjenta i organizacji zajęć w środowisku lokalnym. Pomagamy także rodzinom i bliskim osób zmagających się z kryzysem psychicznym.

JEŚLI POTRZEBUJESZ POMOCY W POWROCIE DO ZDROWIA,
JESTEŚMY MIEJSCEM DLA CIEBIE I TWOICH BLISKICH!

Środowiskowe Centrum Zdrowia Psychicznego Poznań Północ