Warsztaty i zajęcia psychoedukacyjne w ramach Szkoły Radzenia Sobie

Szkoła Radzenia SobieZ przyjemnością ogłaszamy, że w naszym Centrum ruszają warsztaty i zajęcia psychoedukacyjne w ramach Szkoły Radzenia Sobie, która jest owocem pracy naszego partnera, fundacji Ciszum.

Szkoła Radzenia Sobie to wyjątkowa inicjatywa, które uczy jak dbać o swoje zdrowie psychiczne. Tworzymy nowy edukacyjno-pomocowy punkt na mapie Poznania, skierowany do jego mieszkańców oraz mieszkańców okolicznych gmin.

Zajęcia będą odbywać się w siedzibie Centrum, przy ulicy Tymienieckiego 34, ale nawet jeśli nie jesteś naszym pacjentem, możesz skorzystać z naszej oferty. Będąc naszym „uczniem”, zyskasz wiedzę i umiejętności niezbędne do do lepszego radzenia sobie z problemami natury psychicznej. Nasze treningi, warsztaty, czy grupy wsparcia pomogą Ci odzyskać wewnętrzną równowagę oraz poprawić jakość życia.

Możesz skorzystać z całej oferty warsztatów, treningów lub grup wsparcia bezpłatnie i bez skierowania – aby dowiedzieć się więcej, zapraszamy na stronę Szkoły – www.szkolaradzeniasobie.com.